Horoskop roczny na 2014 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny na 2014 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Baran:

W roku 2014 pamiętaj aby starać się w żadnej dziedzinie nie podejmować ryzyka, to może być dla ciebie mało bezpieczne. Najwięcej energii da ci rodzina i spełniona miłość, osoba stojąca u twego boku i wspierająca cię w trudnych sytuacją będzie uskrzydlała cię i dodawała ci siły do działania. Staraj się też nie przesadzać z wysiłkiem fizycznym, zwłaszcza w połowie roku nie jest to wskazane. W sprawach finansowych mogą pojawiać się małe sprzeczki ale to wszystko będzie łagodzone i nie będzie miało wpływu na życie rodzinne ani towarzyskie. Nie spodziewaja się w tym roku wielu zmian, mimo że sporo będzie się teraz działo.

Byk:
Rok 2014 to rok wielu wątpliwości. Ciągle będą tobą targały emocje i niczego nie będziesz pewien. Postaraj się uwierzyć przynajmniej, że masz obok siebie ludzi na których możesz w każdej chwili polegać, to doda ci pewności siebie i nieco stabilizacji. Pilnuj się też bardzo z wybuchami zazdrości, bo to może spowodować długomiesiączną ciszę w domu, a tego najmniej jest ci teraz potzreba. W czwartym kwartale uważaj na sprawy żołądkowe, nie jadaj ostro i nie stosuj drastycznych diet.

Bliźnięta:
Rok 2014 będzie sprzyjał załatwieniu zaległych spraw. Najlepiej jak będziesz sukcesywnie wypychać to co zostało dawno schowane do szuflady. Wszystko będzie układało się pomyślnie i kończyło sukcesem, ale nie będzie się załatwiało samo i będzie to trwało wolno. Jednak najważniejszy jest wynik końcowy a tu możesz mieć pewność sukcesu. W życiu osobistym będzie ciągłe napięcie. Twój partner życiowy nie będzie miał dla ciebie zrozumienia, co wprowadzi cię w smutny nastój. Postaraj się zapanować nad tym, bo najważniejsze jest twoje dobre samopoczucie. Postaraj się poszukać wsparcia i zrozumienia w innym otoczeniu.

Rak:

Rok 2014 dla raków nie będzie nic zmieniał. Wasze dotychczasowe życie będzie przebiegało raczej nudno i bez sensacji. Postaraj się jednak nie obiecywać czego nie możesz spełnić i z dużą rozwagą składaj długie deklaracje. W życiu rodzinnym na początku roku możesz mieć spore napięcie, pamiętaj aby nie robić nic pochopnie i nie pakuj walizek zanim nie porozmawiacie w spokoju. Wszystko da się wyjaśnić tylko potrzebna jest rozmowa i więcej zrozumienia dla słabostek innych. Zostaw dumę w kieszeni i jeśli będzie taka potrzeba wyciągaj rękę na zgodę.

Lew:

Panna:
Panny w roku 2014 będą bardzo szczęśliwe, będą czuły jak z dnia na dzień kłopoty ubywają i wszystko ukłąda się dla was pomyślnie. Właściwie to będzie rok pełen sukcesów! Musisz dbać jednak o właściwe odżywianie i więcej przebywać na świeżym powietrzu. wieczorne spacery przed snem – nawet w okresie zimowym niech ci zawsze towarzyszą. Musisz na początku roku doskładnie zastanowić się co chcesz w tym roku osiągnąć i najlepiej przygotować sobie plan działań, szkoda aby to zaprzepaścić skoro w tym roku wszystko będzie szło jak po maśle. Tylko brać i korzystać!

Waga:
Wagi w roku 1014 powinny stanowczo zwolnić tempo swojego życia. Nie musisz mieć od razu wszystkiego, lepiej jeść małymi łyszkami, wtedy człowiek jest zdrowszy i lepiej wszystko smakuje. Niech to będzie dewizzą na ten rok dla ciebie. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji i wszystko staraj się dokładnie przeanalizować, to pozwoli ci ten rok przejść w spokoju i bez niepotrzebnych nerwów. Jeśli jesteś samotną wagą ten rok może przynieść ci wielką miłość, która trwać będzie do końca twojego życia. Taka miłość pojawi się przed październikiem a może nawet w ostatnich dniach lata. Musisz dbać o nią i nie myśleć tylko o sobie. Na dobre relacje w związku trzeba sobie zapracować.

Skorpion:
W 2014 roku musisz zadbać o dietę, bo inaczej możesz mieć problemy z mięśniami i układem kosnym. To co obecnie kupujemy w sklepie nie ma za wiele witamin, porób więc badania i uzupełniaj niedobory, to uchroni cię przed osłabieniem formy. W połowie roku szuje się wyjazd, ale warunek jest abyś wykazał skorpionie więcej odwagi. Poświęc ten roku również na pozałatwiania setarych nieporozumień i pogodzenie się z przeszłością. Na pokorze ludzie zwykle wychodzą dobrze, w myśl przysłowia, że pokorne ciele dwie matki ssie – niech to przysłowie stanie się twoją całoroczną dezizą.

Strzelec:

Strzelce w 2014 roku będą pełne energii i fantastycznych, kreatywnych pomysłów. Musicie śmiało wprowadzać je w życie i z podniesioną głową przeć do przodu. Wszystko będzie układało się po waszej myśli. Musicie jedynie wykazywać więcej tolerancji i postarać się iść na ustępstwa w rodzinie. Nie wszystko będzie zawsze na wierzchu. casem musicie ustąpić dla dobra sprawy i dać się komuś innemu wykazać, zaoszczędzicie sobie niepotrzebnych nerwów i rodzinnych pretensji. W tym roku strzelce, które popadły w finansowe taratapy będą mogły liczyć, że wszystko się nareperuje. Powoli ale sukcesywnie będziecie wychodzić z długów. Z końcem roku wszystko będzie już pozamiatane i osiągniecie finansowy spokój i stabilny portfel.

Koziorożec:
W tym 2014 roku, więcej będzie na ciebie spływało dobra niż w poprzednich latach. Musisz jednak zacząć to widzieć, bo los chce czuć od ciebie wdzęczność za to czym cię obdarowuje. Nie szukaj dziury w całym i postaraj się na więcej tolerancji dla innych. Nie wymagaj ale dawaj a wtedy dobro wróci do ciebie. Najtrudniejszy będzie dla ciebie początek roku, mogą pojawić się dolegliwości jelitowe ale przy pomocy specjalistów szybko się z tym uporasz. W kolejnych miesiącah dbaj o to co jesz a wszystko wróci do normy. Rodzina będzie cię wspierać i poczujesz się ważną dla nich osobą, doceń to!

Wodnik:
Samaotne wodniki w roku 2014 mają szansę ulokować swoje uczucia w odpowiednim miejscu. Będziecie szczęśliwe i kochane i dzieśki temy nasz nastrój będzie pozytywny i często będzie gościł uśmiech na waszych twarzach. Takie nastroje przyciągają jeszcze więcej powodów do radości. Taki oto będzie ten rok dla was. Dużo ciepła, miłości i radości. W lecie uważajcie na kończyny i nie dzwigajcie jeśli nie trzeba. Zawsze warto sobie ułatwiać życie. 

Ryby:
Wiele jest do przemyślenia w miłości. Nie upieraj się przy swoim zdaniu. Skoncentruj się bardziej na tym co robisz. Pamiętaj, że dobra passa nie będzie trwać wiecznie. Na brak powodzenia u płci przeciwnej nie będziesz narzekać. Idź śmiało do przodu. Problemy dotyczące obecnego związku wprowadzą w Twoje życie trochę niepokoju. Pamiętaj, że krzykiem i złością niczego nie osiągniesz. Sprawy osobiste nie powinny Cię teraz odciągać od pracy. Ananas przyspieszy odchudzanie. Wskazane są ćwiczenia umożliwiające odzyskanie utraconych sił. Drobne różnice zdań i niepowodzenia mogą dotyczyć głównie współpracy z innymi.

dodajdo.com

Tags:

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work