Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15-21 sierpnia 2011

Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15-21 sierpnia 2011

Autorką horoskopu jest Weronika Wer

Doradca życiowy, duchowy, doradca rozwoju osobistego, terapeutka umysłu, numerolog, wróżka, runistka

Konsultacje indywidualne w zakresie: miłości, biznesu, pracy, zdrowia

Prognozowanie przyszłości

Portrety numerologiczne i runiczne

Rozkłady indywidualne i partnerskie

Terapia umysłu i emocji, Interpretacja snów

Mandale, Talizmany, Amulety

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

tel. 666-205-751

gg. 33569487

weronikkka@wp.pl

dodatkowe informacje na stronie:

http://www.weronikawer.bloog.pl

www.facebook.com/weronikawer

 


baran Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Baran 21.03 – 19.04

 

Barany w tym tygodniu pomimo wakacyjnej pory zachęcającej raczej do relaksu, powinny konkretnie wziąć się do pracy! Teraz właśnie jest właściwy dla Was czas, żeby większą uwagę poświęcić sprawom zawodowym i kariery, i intensywnie popracować. Macie szansę zrealizować swoje wytyczne i cele, nadrobić zaległości w pracy, a w interesach podpisać nowe umowy i zdobyć nowych klientów. Przed Wami okres cierpliwej i wytężonej pracy, która zaowocuje dużymi sukcesami i osiągnięciami już wkrótce! Teraz pracujecie na swoją przyszłość!

 

byk Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Byk 20.04 – 22.05

 

Byki w tym tygodniu mogą się po prostu stracić rozsądek i bez zastanowienia zakochać się po uszy! Okoliczności będą Wam na tyle sprzyjać, że właśnie teraz możecie znaleźć tą wymarzoną miłość, więc warto, abyście wykorzystały nadarzające się okazje i otworzyły się na nowe uczucie, romans, związek, partnera. Rozejrzyjcie się wokół siebie i wyjdźcie naprzeciw własnemu przeznaczeniu! W sprawach zawodowych powieje nowością! Postawcie na kreatywność i wykorzystajcie w swoich działaniach nowe inspiracje, pomysły, koncepcje, projekty, zadania!

 

bliznieta Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Bliźnięta 23.05 – 21.06

 

Bliźnięta w tym tygodniu będą miały dużo okazji i możliwości, by korzystnie, szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności urzędowe i sprawy sądowe. Wreszcie uda się Wam sfinalizować ciągnące się od dawna sprawy, zakończyć procesy sądowe, podpisać intratne kontrakty i umowy handlowe, czy nawet sformalizować związek małżeński. Wielu z Was czeka zasłużony, wypracowany awans, podwyżka, uznanie Waszych wyników i docenienie Waszej dotychczasowej pracy przez kierownictwo i współpracowników!

 

rak Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Rak 22.06 – 22.07

 

Dla Raków pomimo wakacyjnej pory roku obecny tydzień może okazać się nieco mniej korzystnym i sprzyjającym okresem. Może Wam towarzyszyć obniżenie nastroju, nieco gorsze samopoczucie psychiczne, które może przekładać się na niepotrzebny pesymizm, brak samozadowolenia i motywacji do działania. Pocieszenia poszukajcie w praktykach duchowych. W trudnych sytuacjach skorzystajcie z porady terapeuty lub wróżki! Medytacja, relaks przy dobrej muzyce lub joga znacznie poprawią Wam nastrój!

 

lew Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Lew 23.07 – 23.08

 

Lwy w tym tygodniu mogą mieć negatywne wrażenie, że straciły trochę kontrolę nad biegiem wydarzeń w ich życiu i że brakuje im wsparcia od losu. Mogą Wam teraz dokuczać kompleksy i możecie powątpiewać we własne siły i umiejętności. Możecie być mniej zaradne, mało samodzielne i przez to, niestety zależne od wielu osób. Towarzyszyć Wam może przekonanie ze sami sobie nie poradzicie z trudnościami i nie udźwigniecie ciężaru problemów! W takiej sytuacji możecie szukać wparcia i pomocy! Jednak zamiast oglądać się na innych zaufajcie sobie i postawcie na własne możliwości!

 

panna Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Panna 24.08 – 22.09

 

Pannom w tym tygodniu wszystko powinno układać zgodnie z ich planami, zamierzeniami i intencjami. Istotne dla Was staną się teraz tematy i sprawy z obszaru pracy, kariery, interesów i pieniędzy. Sprawy zawodowe rusza do przodu, a Wasz trud zostanie wreszcie dobrze wynagrodzony! To dobry czas dla Was na zbieranie obfitych plonów i owoców Waszej dotychczasowych wysiłków i pracy. I choć zazwyczaj bywacie raczej skromne, teraz macie właściwy moment, aby sięgnąć po zasłużony sukces i aby inni docenili Wasze osiągnięcia!

 

waga Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Waga 23.09 – 22.10

 

U Wag w najbliższym okresie nastąpi poprawa samopoczucia, polepszenie nastroju i przypływ sił, co przełoży się na spory apetyt na życie i chęć działania! Pomimo że sierpień może być dla Was trudniejszym miesiącem, to w tym tygodniu dostrzeżecie dla siebie jaśniejsze perspektywy i pozytywniej spojrzycie na otaczająca Was rzeczywistość. W Waszym życiu może teraz nastąpić pozytywny przełom, który da Wam możliwości odciąć się od trudnej przeszłości i powody, by optymistycznie patrzeć w przyszłość!

 

skorpion Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Skorpion 23.10 – 21.11

 

W tym tygodniu Skorpiony mogą borykać się z problemami uczuciowymi w związkach. Być może będziecie musiały szukać rozwiązań, jak zażegnać konflikty i uniknąć rozpadu relacji, na której Wam bardzo zależy i jak zatrzymać przy sobie swoją ukochaną, czy ukochanego? Może to być dla Was dość trudny, pełen stresu okres, jeśli nie zadbacie odpowiednio o swoje związki i nie udobruchacie swoich partnerów. Podejdźcie do rozwiązywania problemów i konfliktów z najbliższymi konstruktywnie, bez nerwów i złych emocji!

 

strzelec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Strzelec 22.11 – 21.12

 

Strzelce w tym tygodniu będą bardziej uczuciowe, wylewne i romantyczne! Będziecie miały duży apetyt na miłość i gorące namiętne igraszki łóżkowe. Wreszcie docenicie swoich partnerów i będziecie okazywać im więcej uczuć, zrozumienia i tolerancji. Wolny czas będziecie chciały spędzać tylko we dwoje, ze swoim ukochanym bądź ukochaną! Samotne Strzelce powinny uważniej rozglądać się wokół siebie, bo mają teraz spore szanse znaleźć odpowiedniego partnera i zakochać się spontanicznie !

 

 

koziorozec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Koziorożec 22.12- 19.01

 

W tym tygodniu Koziorożce mogą bardziej, niż zwykle odczuwać potrzebę wolności i niezależności! Być może będziecie chciały choć na chwilkę uciec od wszelkich ograniczeń i niechcianych zobowiązań rodzinnych czy zawodowych. W trudnych, skomplikowanych sytuacjach możecie liczyć na swój umysł i intelekt, który będzie teraz bardzo sprawny! Wasze pomysły i koncepcje będą bardzo trafne, a strategie rozwiązania problemów właściwe. Dlatego w przy podejmowaniu istotnych decyzji lub dokonywaniu ważnych wyborów kierujcie i podpierajcie się swoją wiedzą i doświadczeniami w danym temacie!

 

wodnik Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Wodnik 20.01 – 18.02

 

W obecnym tygodniu Wodnikom znacznie poprawi się samopoczucie i kondycja zdrowotna! Będziecie bardziej uśmiechnięte i do wielu spraw podchodzić będziecie z większym optymizmem lub wręcz z dziecięcą radością i zaufaniem. Dostaniecie duży zastrzyk sił i witalności! Macie teraz świetny okres na podreperowanie swojego zdrowia i zadbanie o urodę! Jest to również dla Was korzystny czas na poczęcie potomka czy rozwiązywanie ciąży! Ważne będą dla Was w tym okresie głównie sprawy osobiste i uczuciowe!

 

ryby Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 15 21 sierpnia 2011 Ryby 19.02 – 20.03

 

W tym tygodniu Ryby czeka okres trudnej transformacji i kontrolowanego kryzysu wartości i filozofii życia. Może Wam dokuczać teraz poczucie braku sensu i właściwego kierunku w swoim życiu oraz wrażenie bezcelowości swoich działań. W Waszym życiu mogą nastąpić sytuacje, które będą dla Was niekorzystne i trudne! Przed Wami czas, kiedy możecie zostać postawione przed faktem dokonanym lub znaleźć się w sytuacji przymusu, a zmiany mogą być przeprowadzone wbrew Waszej woli. Pocieszenia poszukajcie w sferze duchowej lub zwróćcie się o poradę do doradcy!

 

dodajdo.com

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work