Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22-28 sierpnia 2011

Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22-28 sierpnia 2011

Autorką horoskopu jest Weronika Wer

Doradca życiowy, duchowy, doradca rozwoju osobistego, terapeutka umysłu, numerolog, wróżka, runistka

Konsultacje indywidualne w zakresie: miłości, biznesu, pracy, zdrowia

Prognozowanie przyszłości

Portrety numerologiczne i runiczne

Rozkłady indywidualne i partnerskie

Terapia umysłu i emocji, Interpretacja snów

Mandale, Talizmany, Amulety

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

tel. 666-205-751

gg. 33569487

weronikkka@wp.pl

dodatkowe informacje na stronie:

http://www.weronikawer.bloog.pl

www.facebook.com/weronikawer

 


baran Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Baran 21.03 – 19.04

 

W tym tygodniu Barany mają szansę rozwiązać i uzdrowić w swoim życiu wiele problemów, ważnych spraw i trudnych relacji. Letnia pora Wam sprzyja, i również w tym tygodniu przyniesie Wam sporą dawkę sił, zdrowia i witalności. Wakacyjne słońce poprawi Wam nastrój i humor. Będziecie teraz bardziej wrażliwe, sensytywne i intuicyjne. Wykorzystajcie tą energię do załagodzenia sporów, uzdrowienia konfliktowych znajomości i udzielania wsparcia innym. Wasza empatia i szósty zmysł może Wam pomóc w wielu sytuacjach i wskazać Wam i innym słuszne rozwiązania!

 

byk Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Byk 20.04 – 22.05

 

Pomimo że sierpień jest korzystnym czasem dla Byków, to jego końcówka, czyli obecny tydzień zapowiada się dla Byków mniej optymistycznie! To nie będzie dla Was sprzyjający czas na snucie planów i patrzenie na świat przez żowe okulary. Możecie teraz nieco pesymistyczniej widzieć swoją przyszłość i skupiać się na braku pozytywnych perspektyw w ważnych dla Was sferach życia. Dopadnie Was wakacyjne lenistwo i zniechęcenie, dlatego Waszymi najlepszymi przyjaciółmi mogą stać się: kanapa i pilot do TV. Uważajcie, bo możecie przegapić jakąś intratną okazję lub zmarnować szansę na sukces!

 

bliznieta Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Bliźnięta 23.05 – 21.06

 

Bliźnięta w tym tygodniu powinny koniecznie przejrzeć oferty biur turystycznych i jeszcze wykorzystać koniec wakacji, by wybrać się na zasłużony urlop! Tym bardziej, że od dłuższego czasu marzą się Wam wycieczki do ciepłych krajów i wypoczynek w egzotycznych miejscach. Dlatego być może warto poszperać wśród ofert i popytać znajomych o rekomendacje fajnych miejsc na wyjazd wakacyjny, ponieważ macie teraz sprzyjający czas na wszelkie wyjazdy i podróże. Zaryzykujcie i spontanicznie wykupicie promocyjną ofertę last minute!

 

rak Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Rak 22.06 – 22.07

 

Raki w tym czasie postawią raczej na siebie, swoje sprawy i swoją samotność! Nie będziecie miały ochoty na nawiązywanie współpracy, spotkania z przyjaciółką, czy namiętne randki we dwoje. Przyjrzycie się uważnie i rozsądnie swoim poglądom na miłość, związek i partnerstwo. Niektóre z Was zapragną zrobić porządki w sprawach osobistych i bliskich relacjach, co może zaowocować zdjęciem różowych okularów i realistycznym zweryfikowaniem partnera, konfliktem lub nawet rozwiązaniem obecnego związku. Zadbajcie o siebie i swoje uczucia!

 

lew Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Lew 23.07 – 23.08

 

W tym tygodniu Lwy powinny uważać na wydatki, pożyczki i kredyty! Niestety w sprawach finansowych i zawodowych raczej bessa, niż passa. Będzie to dla Was mniej korzystny okres, który nie będzie sprzyjał interesom, zawieraniu umów handlowych, lokowaniu gotówki, czy pożyczaniu pieniędzy. Niestety możecie być narażeni na znaczne straty materialne! Zadbajcie także o swoje zdrowie i samopoczucie, bo może dać się Wam we znaki osłabienie, spadek formy fizycznej i deficyt energii.

 

panna Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Panna 24.08 – 22.09

 

Ten tydzień dla Panien nie będzie najszczęśliwszym okresem do załatwiania jakichkolwiek formalności i spraw w urzędach, w sądach, czy w innych instytucjach. Mało celowe i nieskuteczne mogą okazać się teraz dla Was próby poszukiwania pracy, nawiązywania nowej współpracy, podpisywania umów handlowych, zdobywania nowych klientów, czy zleceń, zdawania egzaminów, czy formalizowania związków, dlatego w miarę możliwości zaplanujcie te działania w późniejszym terminie!

 

waga Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Waga 23.09 – 22.10

 

Dla Wag nastąpi teraz okres wyciszenia i spokoju. W tym tygodniu nie będziecie miały ochoty na wzmożoną aktywność, czy to zawodową, czy też towarzyską. Raczej będziecie chciały spędzać czas we własnym towarzystwie, by skupić się na sobie i w samotności przemyśleć pewne kwestie. Okoliczności dadzą Wam ku temu dużo okazji, ponieważ nie będą sprzyjać szybkiemu rozwojowi spraw w pracy, czy też spędzaniu czasu na rozrywkach i przyjemnościach. Medytacja, relaks przy dobrej muzyce, czy spacer w lesie sprzyjać będą Waszym przemyśleniom.

 

skorpion Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Skorpion 23.10 – 21.11

 

Wodniki w tym tygodniu mogą mieć nieco uzasadnione pretensje, że przeznaczenie jest dla nich niezbyt łaskawe, i że narażane wciąż na kaprysy koła fortuny. Możecie mieć poczucie, że los nie daje Wam dostatecznego wsparcia i ochrony, podczas kiedy innym sprzyja szczęście! Przy takim nastawieniu wszystko może wydawać się Wam trudniejsze, niż zwykle, tym bardziej, że będziecie powątpiewać we własne siły i możliwości. Aby przezwyciężyć, trudności przypomnijcie sobie o własnych umiejętnościach i talentach i uwierzcie w siebie!

 

strzelec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Strzelec 22.11 – 21.12

 

W tym tygodniu Strzelcom znacznie poprawi się samopoczucie! Dopisywać Wam będzie dobrą kondycja fizyczna, psychiczna i duża witalność! Będziecie cieszyć się lepszym zdrowiem i nie powinnyście narzekać na zły nastrój. Korzystny będzie dla Was ruch, uprawianie sportów i relaks na świeżym powietrzu. Udadzą się Wam w tym okresie wszelkie zabiegi odnawiające ciało i pielęgnujące urodę. Warto więc, abyście wybrały się wreszcie do kosmetyczki, dietetyczki, zafundowały sobie masaż, czy w ramach urlopu wyjechały do Spa lub sanatorium!

 

 

koziorozec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Koziorożec 22.12- 19.01

 

W tym tygodniu u Koziorożców nastąpi poprawienie kondycji fizycznej, spory przypływ sił i znaczne ożywienie witalności. Będzie to miało przełożenie na polepszenie Waszej kondycji psychicznej i dobre samopoczucie, dlatego nie powinnyście narzekać na kiepski humor, obniżony nastrój, niechęć, czy brak optymizmu. Będziecie miały dużo zapału do pracy i motywacji do działania! Będziecie pewne siebie i zadowolone ze swoich aktywności i osiągnięć! W tym tygodniu macie szansę i siły, by z powodzeniem zrealizować swoje plany i zamierzenia!

 

wodnik Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Wodnik 20.01 – 18.02

 

W tym tygodniu Wodniki mogą nie najlepiej czuć się wśród innych i niekoniecznie będą brylować w towarzystwie. To dla Was raczej czas samotnych przemyśleń, rozważań i działań. Jeśli zabraknie Wam dobrego humoru i optymizmu, to nie popadajcie w pesymizm i czarnowidztwo i zważcie, że smutki i trudności są przejściowe i za chwilę również dla Was zaświeci słońce. Aby przywrócić sobie dobre samopoczucie i humor oglądajcie komedie i kabarety lub pobawcie się z młodszymi pociechami!

 

ryby Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 22 28 sierpnia 2011 Ryby 19.02 – 20.03

 

To będzie raczej spokojny tydzień dla Ryb. Zarówno w sprawach zawodowych, jak i w osobistych wszystko będzie szło własnym wyznaczonym torem, zgodnie z planem i wcześniejszymi zamierzeniami. Będziecie więc miały sporo czasu na przemyślenia, refleksje i relaks. Korzystny i energetyzujący dla Was będzie teraz kontakt z naturą i wypoczynek na świeżym powietrzu. Zaplanujcie więc w tym tygodniu wycieczki do lasu, wyjazdy za miasto, odwiedziny u krewnych na wsi i skorzystajcie z dobrodziejstwa przyrody!

 

 

dodajdo.com

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work