Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia – 4 września 2011

Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia – 4 września 2011

Autorką horoskopu jest Weronika Wer

Doradca życiowy, duchowy, doradca rozwoju osobistego, terapeutka umysłu, numerolog, wróżka, runistka

Konsultacje indywidualne w zakresie: miłości, biznesu, pracy, zdrowia

Prognozowanie przyszłości

Portrety numerologiczne i runiczne

Rozkłady indywidualne i partnerskie

Terapia umysłu i emocji, Interpretacja snów

Mandale, Talizmany, Amulety

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

tel. 666-205-751

gg. 33569487

weronikkka@wp.pl

dodatkowe informacje na stronie:

http://www.weronikawer.bloog.pl

www.facebook.com/weronikawer

 

 

baran Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Baran 21.03 – 19.04

Barany powinny przestać żałować zmarnowanych, minionych już okazji do wyjazdów i wypoczynku i powinny, pomimo jeszcze wakacyjnej pory, w tym tygodniu wziąć się ostro do pracy! Macie teraz czas na to żeby intensywnie popracować, nadrobić zaległości, załatwić trudne sprawy, realizować ważne dla Was cele i wytyczne, podpisać nowe umowy o współpracę i kontrakty handlowe. Przed Wami okres wytężonej pracy, która zaowocuje dużymi sukcesami i osiągnięciami! Teraz pracujecie na swoją przyszłość!

byk Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Byk 20.04 – 22.05

 

W obecnym tygodniu Byki czeka kontynuacja mniej optymistycznych tendencji z poprzedniego tygodnia. Możecie teraz doświadczyć wydarzeń, które będą miały istotny wpływ na Waszą przyszłość. Być może będziecie musiały zrewidować swoje oczekiwania i zweryfikować swoje plany. Przyjrzyjcie się uważnie, co jest dla Was dobre i co daje Wam perspektywy, ponieważ Wasze dotychczasowe zamierzania i działania mogą okazać się niecelowe i nierozwojowe dla Was. Przemyślcie to sobie!

 

 

bliznieta Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Bliźnięta 23.05 – 21.06

 

Ten tydzień Bliźniętom może upłynąć na rozmyślaniu i analizowaniu swoich związków partnerskich, relacji z przyjaciółmi, a w pracy na rozważaniu ryzyka zawarcia nowych spółek i kooperacji. Możecie borykać się z problemami i konfliktami w swoim związku, które to nierozwiązane i niezażegnane mogą doprowadzić do rozpadu i zerwania. Obecne schematy Waszych zachowań w relacjach mogą okazać się niewłaściwe. Być może czas zmienić taktykę i podejście do spraw partnerstwa i komunikacji międzyludzkiej!

rak Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Rak 22.06 – 22.07

 

W tym tygodniu u Raków zapowiada się poprawa sytuacji materialnej i lepsze trendy w sprawach zawodowych. Wreszcie uda się Wam sfinalizować umowy i korzystnie zakończyć dotychczasowe projekty. Jeśli wykażecie się cierpliwością i wytrwałością, to osiągniecie zamierzone efekty, bowiem nadszedł dla Was czas zbierania plonów i dużych osiągnięć! Pracy będzie dużo, ale warto poświęcić jej czas i zaangażowanie, bo przełoży się to na konkretne wyniki i szybki dopływ pieniędzy! Macie teraz szansę odnieść sukces!

 

 

lew Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Lew 23.07 – 23.08

 

Niestety w tym tygodniu Lwy mogą być bardziej krytyczne, konfliktowe i niezgodne. Wasza kondycja psychiczna i fizyczna będzie teraz dużo słabsza, co sprawi, że możecie czuć się bezsilne i będziecie mało asertywne. W trudnych sytuacjach i w spornych kwestiach z innymi reagować możecie agresją, krzykiem i złością. Nie jest to więc dla Was dobry okres na rozwiązywanie problemów, załatwianie ważnych spraw i konfrontowanie się z Waszymi przeciwnikami. Dla własnego dobra postarajcie się zapanować nad swoimi emocjami!

 

 

panna Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Panna 24.08 – 22.09

 

Nadszedł czas, żeby Panny wzięły swój los we własne ręce! Teraz to Wy jesteście sobie same sterem, żeglarzem i okrętem! Czas postawić na siebie i samodzielność! Właśnie teraz macie doskonały moment na pokazanie swojej zaradności i przedsiębiorczości w życiu, objęcie kierownictwa w firmie lub szansę na awans w pracy. Będziecie miały okazję, by stać się oficjalnym lub nieoficjalnym przywódcą i autorytetem dla swoich współpracowników lub domowników. Okoliczności życiowe będą Was wspierać w Waszych działaniach!

waga Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Waga 23.09 – 22.10

 

W tym tygodniu pewne kwestie i sprawy w życiu Wag będą wymagały zdecydowanych rozstrzygnięć i konkretnych działań. Okoliczności życiowe mogą zmusić Was do uczestniczenia w trudnych sytuacjach i podejmowania niekoniecznie chcianych i pożądanych przez Was decyzji. Być może będziecie musiały pogodzić się z pewnymi niepozytywnymi dla Was rozwiązaniami, by zminimalizować straty. W trudnych sytuacjach możecie skorzystać z doradztwa numerologa lub wróżki!

skorpion Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Skorpion 23.10 – 21.11

 

Dla Skorpionów zapowiada się okres pełen rozrywki i radości! Lepiej więc nie zmarnujcie czasu siedząc w domu i narzekając, że brakuje Wam fajnych doświadczeń, a w Waszym życiu powiewa nudą, tylko rzućcie się odważnie i spontanicznie w wir wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. Pozwólcie sobie w tym tygodniu na nieco beztroski i nie odmawiajcie zaproszeniom do przyjaciół, czy znajomych na drinka lub kolację. Wybierzcie się na wystawę, koncert bądź jakiś ciekawy spektakl do teatru. Będzie naprawdę interesująco i przyjemnie!

strzelec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Strzelec 22.11 – 21.12

 

Dla Strzelców pomimo jeszcze wakacyjnej, letniej aury ten tydzień będzie raczej dość zwyczajny, podobny do innych i nie będzie obfitował w specjalne wydarzenia, czy rozrywki towarzyskie. Uda Wam się za to wreszcie pokonać wszelkie trudności i wyjść z dotychczasowych kłopotów! Nie zabraknie Wam dyscypliny, siły, wytrwałości i samozaparcia do zmierzenia się z problemami, rutyną i obowiązkami dnia powszedniego i przetrwania tego nieco nudnawego, wymagającego okresu. W nagrodę sprawcie sobie nieco przyjemności!

 

 

koziorozec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Koziorożec 22.12- 19.01

 

W tym tygodniu Koziorożce zapragną wyruszyć w podróż! Macie teraz bardzo korzystny i sprzyjający czas na wypoczynkowe, czy też służbowe podróże zagraniczne, dalsze i bliższe wyjazdy krajowe, wyjazd na weekend, czy wycieczkę na piknik za miastem. Wszystko będzie układało się po Waszej myśli i przebiegało zgodnie z wyznaczonymi przez Was wytycznymi i w zaplanowanych przez Was terminach, bez zbędnych opóźnień i dodatkowych atrakcji, dlatego wyjazdy w miarę możliwości zaplanujcie w tym okresie.

 

wodnik Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Wodnik 20.01 – 18.02

 

Wodniki nie powinny teraz narzekać na zdrowie, czy kiepski humor, ponieważ obecny tydzień przyniesie Wodnikom bardzo dobre samopoczucie. Przełoży się ono na Waszą chęć do życia, optymizm i pozytywną motywację do działania. Wiele z Was z dużym zapałem i energią rzuci się w wir pracy i obowiązków zawodowych i domowych. W pracy postanowicie rozpocząć nowe projekty i inwestycje. W sprawach prywatnych uda Wam się odnowić stare przyjaźnie, załagodzić bieżące konflikty lub nawiązać nowe znajomości!

 

ryby Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 29 sierpnia  4 września 2011 Ryby 19.02 – 20.03

 

Dla Ryb ten tydzień, zarówno w sprawach zawodowych, jaki i prywatnych, może okazać się czasem pasywności, stagnacji, a nawet okresem kryzysu i przykrej transformacji. Wasze samopoczucie może teraz pozostawiać wiele do życzenia i przysparzać Wam wiele niezadowolenia. Może dokuczać Wam obniżenie nastroju i brak humoru, które będzie przekładać się na niepotrzebny pesymizm i brak motywacji do działania i pracy. W takich okolicznościach szczególnie dbajcie o sobie i postarajcie się przeczekać te przejściowe trudności!

 

dodajdo.com

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work