Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8-14 sierpień 2011

Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8-14 sierpień 2011

Autorką horoskopu jest Weronika Wer

Doradca życiowy, duchowy, doradca rozwoju osobistego, terapeutka umysłu, numerolog, wróżka, runistka

Konsultacje indywidualne w zakresie:

miłości, biznesu, pracy, zdrowia

Prognozowanie przyszłości

Portrety numerologiczne i runiczne

Rozkłady indywidualne i partnerskie

Terapia umysłu i emocji

Interpretacja snów

Mandale

Talizmany i Amulety

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

tel. 666-205-751

 

baran Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Baran 21.03 – 19.04

Dla Baranów w tym tygodniu istotne staną się sprawy osobiste i towarzyskie. Będziecie teraz bardziej uczuciowe, romantyczne i skore do spontanicznego zakochiwania się! Zapragniecie doświadczyć prawdziwej miłości, opartej na zrozumieniu, partnerstwie, przyjaźni, namiętności, wzajemnym szacunku i uczuciu. W związkach większej wagi dla Was nabierze erotyka i kwestie związanie z seksem. Może być uczuciowo, gorąco i namiętnie! Wolne Barany mają teraz spore szanse znaleźć właściwego partnera i nawiązać z nim ważną dla Was obojga, rokującą na przyszłość znajomość!

 

 

byk Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Byk 20.04 – 22.05

Przed Bykami dość dynamiczny i aktywny tydzień! Sporo będzie się działo! Nie będziecie mogły spokojnie usiedzieć na miejscu. Wszędzie będzie Was pełno! Postawicie na ruch i działanie! Zapragniecie poukładać i uporządkować wiele spraw w Waszym życiu. W pracy Wasze sprawy przyspieszą, nabiorą tempa i sukcesywnie będą zmierzać do celu! Macie teraz także świetny moment na planowanie wakacji! Odwiedźcie zatem biura turystyczne lub poszukajcie ciekawych ofert w internecie. Udadzą się Wam teraz podróże, wycieczki zagraniczne i wyjazdy krajowe.

bliznieta Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Bliźnięta 23.05 – 21.06

Dla Bliźniąt w tym tygodniu zaświeci słońce i zaczną optymistycznej patrzeć w przyszłość! Macie teraz duże szanse na powodzenie w każdej sferze Waszego życia! Wykorzystajcie ten sprzyjający Wam czas na ustalanie nowych planów, wytyczanie celów i kierunków w Waszym życiu, określanie na nowo ważnych dla Was priorytetów i zasad. Podejmijcie wciąż odkładane decyzje, bo teraz możecie liczyć na pozytywne załatwienie wielu spraw! Zarówno w tematach zawodowych, jak i w prywatnych czeka Was ożywienie i sukcesy na horyzoncie!

rak Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Rak 22.06 – 22.07

 

Uczuciowe zwykle Raki, w tym tygodniu będą jeszcze bardziej emocjonalne i kochliwe, niż zwykle i dadzą upust swoim uczuciom i skłonnościom do tematów sercowych! Nie w głowie Wam będzie teraz praca, obowiązki i sprawy urzędowe. W centrum Waszego zainteresowania będzie sfera miłości, romansów, seksu i erotyki. Teraz właśnie w Waszym życiu może pojawić się ta wymarzona miłość! Więc może warto, abyście się nieco rozejrzały i wyszły jej naprzeciw! Wakacyjna aura będzie sprzyjała Waszemu randkowaniu i romansom!

 

 

lew Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Lew 23.07 – 23.08

 

Dla Lwów ten tydzień będzie czasem odpowiednim na poszukiwania inspiracji, nowych koncepcji i ciekawych pomysłów na swoje życie. Będziecie teraz bardziej tolerancyjni i na pewne, dotąd nieakceptowane przez Was kwestie, poglądy, czy opinie spojrzycie z większą wyrozumiałością. Będziecie także mieli szansę okazać swoje człowieczeństwo i wrażliwość, wykazać się większym zrozumieniem dla Waszych bliskich, przyjaciół i znajomych. Okoliczności postawią Was w sytuacji, w której będziecie miały okazję udzielić komuś wsparcia i pomocy. Zaufajcie sobie i podejmijcie incjatywę!

 

 

panna Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Panna 24.08 – 22.09

Panny w tym tygodniu pomimo wakacyjnej, nastrajającej optymizmem pory roku, mogą niestety popadać w nieuzasadniony pesymizm, mieć gorsze samopoczucie psychiczne i obniżenie nastroju, które mogą przekładać się na brak samozadowolenia i motywacji do działania. Nie zapominajcie jednak, że takie niekorzystne nastawienie i odczucia zdarzają się każdemu i są przejściowe, więc nie podchodzie do życia zbyt fatalistycznie, a pocieszenia poszukajcie w praktykach magicznych lub duchowych. Medytacja, relaks przy dobrej muzyce, joga, spacer lub wizyta u wróżki poprawią Wam nastrój!

 

 

waga Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Waga 23.09 – 22.10

W tym tygodniu Wagi będą miały sporo okazji, aby wykazać się swoim opanowaniem, spokojem i zrównoważeniem psychicznym. Na ciężkie próby w kontaktach z innymi zostanie wystawiona Wasza cierpliwość, tolerancja i wyrozumiałość. Utrzymajcie równowagę i spokój i podejdźcie do rozwiązywania problemów i konfliktów konstruktywnie, bez nerwów i złych emocji! Zachowanie dyscypliny, silnej woli i rozwagi w Waszych działaniach pozwoli Wam na opanowanie trudnych sytuacji i nauczy Was więcej wyrozumiałości dla innych i lepszego zrozumienia dla procesów życiowych!

 

 

skorpion Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Skorpion 23.10 – 21.11

W tym tygodniu los może być niestety mniej łaskawy dla Skorpionów. Okoliczności, mimo letniej, radosnej pory roku, nie będą sprzyjać szybkim i łatwym sukcesom w pracy, czy też spędzaniu czasu z przyjaciółmi na rozrywkach i przyjemnościach. Nie liczcie na fortunne zbiegi okoliczności i cudowne wydarzenia! Nie jest to dla Was dobry czas na ryzykowne decyzje i ważne wybory! Trudne sprawy przełóżcie na kolejny tydzień i podejmujcie tylko konieczne działania i obowiązki. Na pocieszenie sprawcie sobie nieco przyjemności i radości drobnym prezentem.

 

 

strzelec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Strzelec 22.11 – 21.12

Najbliższy tydzień dla Strzelców może okazać się dość trudnym czasem w sprawach zawodowych. Przed Wami raczej okres wytężonej pracy i wykonywania rutynowych, codziennych obowiązków, niż zbierania laurów i osiągania sukcesów. Pewne sprawy i zlecenia mogą się opóźniać i blokować. Możecie przekonać się, że Wasz dotychczasowy trud niestety poszedł na marne, a cierpliwość i wysiłek jaki ostatnio włożyłyście w pracę nie przyniósł Wam oczekiwanych i zasłużonych wyników i adekwatnych profitów. W tej sytuacji zadbajcie o swój nastrój, aby nie dopadł Was pesymizm i zniechęcenie!

 

 

koziorozec Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Koziorożec 22.12- 19.01

W tym tygodniu Koziorożce mogą niestety dotkliwie przekonać się, że nie są niezniszczalne, i że ich zdrowie i siły też mają pewne ograniczenia! Możecie teraz odczuć wyraźny spadek formy fizycznej. Da o sobie znać przepracowanie, osłabienie, przemęczenie i zaniedbane sprawy zdrowotne. Oszczędzajcie siły! Nie będziecie się teraz w szczycie swojej formy, dlatego w miarę możliwości sprawy wymagające dużego nakładu sił i energii odłóżcie na przyszłość. Zadbajcie o swoją ogólną kondycję organizmu, pomocne w tym będą sen, odpoczynek i odpowiednia dieta.

 

wodnik Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Wodnik 20.01 – 18.02

Wodniki w tym tygodniu mogą być nadmiernie wrażliwe, rozkojarzone i rozstrojone wewnętrznie. Takie samopoczucie w kontaktach z innymi może zaowocować drażliwością i w przewrażliwieniem na swoim punkcie. W trudnych sytuacjach możecie reagować emocjonalnie, nie myśleć zbyt trzeźwo i podejmować nieracjonalne decyzje. Dlatego przy dokonywaniu ważnych i trudnych wyborów kierujcie się rozsądkiem i obiektywną oceną sytuacji! Pilnujcie swoich emocji i trzymajcie nerwy na wodzy, bo mogą popsuć Wam relacje towarzyskie i kontakty zawodowe!

 

 

ryby Horoskop Weroniki Wer dla 12 znaków zodiaku na tydzień 8 14 sierpień 2011 Ryby 19.02 – 20.03

W tym tygodniu Ryby mają sprzyjający okres na zdobywanie wiedzy, uczenie się, szkolenia, dokształcanie się, zdawanie egzaminów i rozwijanie swoich pasji. Będziecie teraz bardzo sprawne intelektualnie i niezwykle rozmowne. Wykorzystajcie swój potencjał, wiedzę i elokwencję w dyskusjach zawodowych i na gruncie rozmów prywatnych. Macie szansę zabłysnąć, wzbudzić zainteresowanie i w rzeczowy, błyskotliwy sposób przekonać innych do swoich racji! Celność Waszych wypowiedzi i inteligentne riposty zostaną docenione przez Waszych klientów, współpracowników i znajomych!

 

Autorką horoskopu jest Weronika Wer

Doradca życiowy, duchowy, doradca rozwoju osobistego,

terapeutka umysłu, numerolog, wróżka, runistka,

Konsultacje indywidualne w zakresie:

miłości, biznesu, pracy, zdrowia

Prognozowanie przyszłości

Portrety numerologiczne i runiczne

Rozkłady indywidualne i partnerskie

Terapia umysłu i emocji

Interpretacja snów

Mandale

Talizmany i Amulety  ochronne

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

tel. 666-205-751

gg. 33569487

weronikkka@wp.pl

Gabinet w Herbaciarnia „Lawendowe Pola”, Łódź, ul. Piotrkowska 107

dodatkowe informacje na stronie:

 

dodajdo.com

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work