Nowości Sony na Nowy 2009 Rok

th vaio 2009 Nowości Sony na Nowy 2009 RokSony Europe poinformowało o nowych seriach produktów, które zostaną wprowadzone na europejski rynek elektroniki użytkowej w 2009 roku. Wśród nich m.in.seria VAIO  P – jedyny w swoim rodzaju komputer przenośny z łącznością 3G, ważący zaledwie 638 g. Niestety – w Polsce go nie kupimy.  

czytaj dalej ↓ {mosgoogle}

 

43248 1200Float Black Nowości Sony na Nowy 2009 Rok

Oprócz tego wśród zapowiedzi na ten rok znajdziemy m.in.:  Seria WALKMAN  X – „hybrydowe” urządzenie z 3-calowym, dotykowym ekranem OLED, wyodrębnionymi przyciskami do obsługi nagrań MP3, wzmacniaczem cyfrowym i technologiami Clear Audio. Pierwszy na świecie* odtwarzacz MP3 / wideo z cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów. Seria WALKMAN  W – wysoka jakość dźwięku bez przewodów z niepowtarzalnego, spiralnego odtwarzacza MP3 ze zintegrowanymi słuchawkami EX 13,5 mm. Kamery Handycam  High Definition – dwukrotnie większa czułość nowego przetwornika Exmor R CMOS oraz optyczny stabilizator obrazu  SteadyShot z nowym, „aktywnym” trybem zapewniającym nawet 10-krotnie skuteczniejszą kompensację drgań.  Aparaty Cyber-shot™ W (W220 i W210) – wykrywanie uśmiechu i rozpoznawanie twarzy oraz zaawansowane rozpoznawanie sceny połączone z szerokokątnym (30 mm) obiektywem Carl Zeiss, zoomem optycznym 4x i rozdzielczością 12,1 megapiksela. „S-Frame” – cyfrowa ramka na zdjęcia firmy Sony oferująca rewelacyjną jakość obrazu HD oraz szereg atrakcyjnych, łatwych w użyciu funkcji wyświetlania.

 

Komputer VAIO  P jest niewiele większy od biurowej koperty i waży niespełna 640 g. Mimo to ma pełną klawiaturę, 8-calowy wyświetlacz X-Black LCD o dużej rozdzielczości (1600 x 768) z energooszczędnym podświetleniem diodowym oraz  łączność z mobilnym, szerokopasmowym Internetem zapewnianą przez technologie Everywair WWAN i 3G. Wykończone na wysoki połysk urządzenie jest oferowane w czterech wersjach kolorystycznych: czerwonej, ciemnozielonej, czarnej i białej. Oferta obejmuje ponadto dopasowane kolorystycznie pokrowce i myszy Bluetooth . Teraz blogerzy, dziennikarze, fotografowie mogą wykorzystać każdą chwilę w ruchu do wygodnego publikowania materiałów lub surfowania. Wśród innych cech urządzenia na uwagę
zasługuje praktyczny przycisk zmiany wielkości, który powoduje automatyczne rozmieszczenie na ekranie wielu okien; zintegrowana kamera internetowa, moduł GPS i 2 GB pamięci.
 
CZY CHCESZ GO MIEĆ? - Gama komputerów VAIO  będzie dostępna w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Rosji od  lutego 2009 r. Istnieje również możliwość zamówienia specjalnego modelu w sklepie Sony Style (www.sonystyle.eu). Model ten jest wyposażony w procesor 1,6 GHz oraz dysk SSD o pojemności 128 GB, który w odróżnieniu od standardowych twardych dysków cechuje się bardzo dużą szybkością dostępu do pamięci flash i większą niezawodnością.  

 

X center set Nowości Sony na Nowy 2009 Rok

Seria WALKMAN  X – To „hybrydowe” urządzenie jest wyposażone 3-calowy, panoramiczny, dotykowy ekran OLED i wyodrębnione przyciski do odtwarzania muzyki. Pozwala zarówno na łatwe, zgodne z intuicją odtwarzanie nagrań, jak i na szybkie wyświetlanie cyfrowych filmów i zdjęć, cieszących oko świetną kolorystyką i kontrastem. Seria X obsługuje wszystkie popularne formaty audio i wideo. Współpracuje też z sieciami Wi-Fi, dzięki czemu umożliwia wyświetlanie filmów z YouTube,  bezpośrednie pobieranie podcastów i  żeglowanie po Internecie. Krótko mówiąc, ma wszystko, czego można by oczekiwać od sztandarowego odtwarzacza WALKMAN .

 

 

X hand Nowości Sony na Nowy 2009 Rok

Seria WALKMAN  W – Lekkie i wygodne w noszeniu odtwarzacze MP3 WALKMAN  z serii W są zintegrowane z 13,5-milimetrowymi słuchawkami EX. Można je nabyć w pięciu modnych kolorach (czarnym, białym, różowym, zielonym i fioletowym). Nowy tryb ZAPPIN™ umożliwia szybkie przeglądanie kolekcji nagrań. Automatycznie wykrywa i odtwarza główny chórek każdego utworu, pomagając w znalezieniu żądanego nagrania za pomocą kilku operacji pokrętłem sterującym.

W210 image Nowości Sony na Nowy 2009 RokSeria Cyber-shot™ W (W220 i W210) - Funkcja wykrywania uśmiechu pozwala uwiecznić szczęśliwe, uśmiechnięte twarze. Działa w parze z technologią rozpoznawania twarzy, która koryguje ostrość, ekspozycję, balans bieli i kolorystykę skóry w celu  zapewnienia  pięknego wyglądu ujęć portretowych.  Funkcja zaawansowanego rozpoznawania sceny automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu do
szeregu często spotykanych warunków, takich jak fotografowanie pod  światło czy wykonywanie zdjęć portretowych o zmierzchu. W aparacie W220 zastosowano optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, a w modelu W210 – elektroniczny. W połączeniu z dużą czułością (do ISO 3200) zapewnia to lepszą ostrość zdjęć wykonywanych z ręki. Wyświetlanie zdjęć umożliwia czytelny ekran LCD 2,7". Jeszcze wyższą jakość obrazu uzyskuje się na telewizorze BRAVIA™ z funkcją PhotoTV HD (wymagany jest wówczas oferowany oddzielnie kabel HD).

CZY CHCESZ GO MIEĆ? – Aparaty Cyber-shot™ W220 i W210 pojawią się w Europie w lutym 2009 r. Będą dostępne w kolorze srebrnym, różowym, czarnym i niebieskim  (W220) lub zielonym (W210).  Wszystkie nowe modele Cyber-shot™ są obecnie dostarczane z programem Picture Motion Browser. Można też do nich nabyć szeroką gamę akcesoriów. 

 

 

W220 Pink Rear Nowości Sony na Nowy 2009 Rok

 

 

 

 

 

 

dodajdo.com

Tags: ,

Dodaj komentarz

Stretch Marks Removal
Best Eye Cream
Stretch Mark Cream
Dark Circles Under Eyes
how to get rid of dandruff
Skin Id Reviews
Does Murad Work
how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactiv Work
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
How To Get Rid Of Stretch Marks
How to Get Rid of Acne Scars
how to get rid of flakes
How To Talk To Girls
How To Impress A Girl
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work
Stretch Mark Removal Cream
Best Under Eye Cream
Stretch Marks Cream
Dark Circles Under Eyes Men
how to get rid of flakes
SkinId Reviews

Murad Reviews


how to ask a girl out
how to get a girl to like you
Does Proactive Really Work