Chroń swoją cerę tarczą z witaminy C

Data:

Kategoria:

spot_img

Ciągłe narażenie na czynniki środowiskowe, tworzy szerokie spektrum problemów skórnych.  Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia w powietrzu czy dym papierosowy to główne przyczyny mające negatywny wpływ na kondycję naszej cery. Okazuje się, że odpowiedzią na problemy środowiskowe jest witamina C!

Nasza skóra potrzebuje ciągłej ochrony a także dopasowanej do jej indywidualnych potrzeb pielęgnacji. Musimy o nią dbać kompleksowo. Zbilansowana dieta i aktywny tryb życia przyczynią się nie tylko do widocznej poprawy kondycji naszej skóry. Będą miały też zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Codziennie jesteśmy również atakowani przez negatywne czynniki środowiskowe. Jakie? Warunki atmosferyczne, klimat, klimatyzację, dym papierosowy. Nasza skóra potrzebuje tarczy ochronnej. Jak się okazuje, możemy się bronić przy pomocy witaminy C! Chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników, wywiera korzystny wpływ na syntezę kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry. W ten sposób oddziałuje przeciwzmarszczkowo, a najbardziej spektakularnym efektem działania kosmetyków z witaminą C polega na poprawie kolorytu skóry. Skóra nabiera blasku, jest gładsza i odświeżona.

Zabiegi z witaminą C

Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę ze zbawiennego wpływu witaminy C. Dlatego też zabieg na twarz – Sun Undone Vitamin C Infusion Dr Murada bije rekordy popularności na całym świecie! To postępowe leczenie uszkodzeń skóry nową technologią, która zapewnia 50 razy większe oddziaływanie niż w podobnych preparatach.

Dr Murad opatentował specjalną technologię infuzji czystej witaminy C bezpośrednio do skóry. Pozwala on osiągać maksymalne rezultaty już po pierwszym zabiegu! Zabieg Sun Undone Vitamin C Infusion Dr Murada przywraca naturalny koloryt skóry. Dodaje też jej blasku i widocznie poprawia jej elastyczność i jędrność. Już po jednej sesji, można zauważyć mniejsze przebarwienia, wygładzone drobne linie i zmarszczki. O zabiegach z wykorzystaniem witaminy C warto pamiętać szczególnie po nadmiernej ekspozycji skóry na słońcu.

Wczasy wypoczynkowe

Wczasy dla Seniora w atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce, nad morzem i w górach.

Turnusy rehabilitacyjne

Oferta pobytów w sanatoriach i ośrodkach rehabilitacyjnych dla Seniora.

Turnusy wielkanocne

Turnusy wypoczynkowe i rehabilitacyjne na Wielkanoc dla Seniora.

Boże Narodzenie i Sylwester

Turnusy wypoczynkowe i rehabilitacyjne na Boże Narodzenie i Sylwester dla Seniora.

CZYTAJ DALEJ

Polecane artykuły